iSAPS jest systemem informatycznym przeznaczonym dla studentów, kandydatów na studia oraz pracowników Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Aby skorzystać z serwisu musisz wprowadzić login i hasło.

Nie masz konta w iSAPS?

Jeżeli jesteś studentem Wyższej Szkoły Gospodarki, wpisz kod podany na umowie o naukę. Po zalogowaniu do systemu możesz wybrać nowy login i hasło - kliknij przycisk Zmiana hasła. Jeśli na Twojej umowie nie ma kodu, kliknij tutaj. Przejdziesz do strony rejestracji, na której będziesz mógł (mogła) wprowadzić dane, niezbędne do utworzenia konta.
Jeżeli jesteś kandydatem na studia w Wyższej Szkole Gospodarki, kliknij tutaj.
Będziesz mógł (mogła) utworzyć konto w systemie iSAPS na czas trwania procedury rekrutacyjnej. Po zakończeniu rekrutacji (z pozytywnym wynikiem) konto to zostanie automatycznie przekształcone w konto studenckie.
Jeżeli jesteś pracownikiem Wyższej Szkoły Gospodarki, możesz pobrać początkowy login i hasło od sekretarza wydziału. Pamiętaj, aby zmienić otrzymane dane po pierwszym zalogowaniu do systemu - kliknij przycisk Zmiana hasła.

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli jesteś studentem, poproś pracowników Dziekanatu o zresetowanie konta. Będziesz mógł (mogła) ponownie się zarejestrować.
Jeżeli jesteś kandydatem na studia, zgłoś problem w Biurze Rekrutacji.
Jeżeli jesteś pracownikiem WSG, zgłoś problem u sekretarza instytutu.
  Logowanie...
Login:
Hasło:


Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy